دسته بندی مقالات

Loading

مقالات منتخب هنر و سینما

Loading

مقالات منتخب

Loading

اخبار تکنولوژی

Loading

آخرین عنوان ها

65 curved

خصوصیات محافظ صفحه تلویزیون :

تولید شده از ورق کست پلکسی گلس باشد، متاسفانه دیده شده برخی تولید کنندگان کارگاهی با استفاده از ورق های پلاستیک و ورق های بازیافتی چینی اقدام به تولید محافظ صفحه نموده اند این ورق ها پس از مدتی رو به زردی و کدر شدن ..

ادامه ...

 

محافظ برق ویویدکس

محافظ برق چیست و انواع آن کدام است ؟

دستگاههای برقی مورد استفاده در خانه و یا محل کار شما نیاز به محافظت در برابر نوسانات ناگهانی برق شهری دارند. نوسانات برق شهری می توانند در اثر عواملی مانند وجود مشکل در تجهیزات برق منطقه ، بروز رعد و برق و برخورد صائقه با این تجهیزات و …

 

ادامه...

48

بهترین مارک یا برند محافظ صفحه تلویزیون چیست؟

این سوالی است که همواره پرسیده می شود. در میان انواع برند های محافظ صفحه تلویزیون کدام بهتر است؟ و به عبارتی دیگر کدام محافظ کارایی بهتری دارد؟ در ابتدا باید گفته شود که سه مطلب را در شناسایی بهترین محافظ صفحه تلویزیون باید مد نظر داشت مهمترین..

 

ادامه...

براکت دوبازو قدیمی

تولید براکت دیواری تلویزیون ثابت جهت نصب PLASMA, LED TV, LCD TV, SMART TV روی دیوار میباشد. براکت دیواری ثابت تلویزیون از جهت زیبایی و ایجاد فاصله مناسب می تواند بهترین گزینه برای کاربران باشد، خصوصا اینکه نصب تلویزیون LED LCD و حتی پلاسما ها با فاصله هر چه کمتر از دیوار زیباتر خواهند بود...

 

ادامه .....

 

نصب براکت

نصب تلویزیون روی دیوار نه تنها یک راه حل عالی برای صرفه جویی در فضا است بلکه یک ایده خیلی خوب نیز به نظر میرسد، با این حال این مسئله تنها با خرید کردن پایه دیواری و نصب آن بر روی تلویزیون خود تمام نمی شود. در اینجا چند مورد از مواردی که باید بدانید در خصوص نصب تلویزیون بر روی دیوار را به شما توضیح خواهیم داد.

 

 ادامه ...


براکت س

امروزه در اکثر منازل تلویزیون نقش پررنگی دارد و همیشه از دقدقه های ما می باشد که چه کار کنیم تا این وسیله ارزشمند خود را زیباتر و پر رنگتر جلوه دهیم.

وجود پایه تلویزیون در نوع ها و اندازه های متفاوت از اتفاقاتی است که می توانند شما را برای زیبایی و نمایش بهتر بسیار کمک نمایند.

 

 ادامه ...