ویویدکس/اخبار و مقالات/از کدام مارک یا برند تلویزیون ایرانی بخریم

از کدام مارک یا برند تلویزیون ایرانی بخریم؟

 

آیا تلویزیون ایرانی ارزش خرید دارد ؟ بهترین تلویزیون ایرانی چیست ؟

بگذارید خیالتان را راحت کنیم .

با توجه به اینکه در سال های اخیر برند های چینی ارزان قیمت بازار را پر کرده اند ، اکثر تولید کنندگان تلویزیون ایرانی  که پیش از این کار مونتاژ کردن برند های کره ای را بر عهده داشتند به سمت مونتاژ قطعات چینی وارداتی رفته اند.

البته این موضوع اصلا دلیل بر بد بودن کیفیت این تلویزیون ها نیست ولی بهتر است برای انتخاب درست تر  اطلاعاتی را درباره ی این تلویزیون ها داشته باشیم ، پس با ما هماره باشید .

شناخت تلویزیون های ایرانی از نظر کیفیت و سابقه ی تولید :

 

ایکس ویژن :شرکت مادیران از سال 1385 خط تولید تلویزیون های ایکس ویژن  را راه اندازی کرد و وارد بازار تجهیزات صوتی و تصویری شد ، کیفیت بالای محصولات این برند باعث قرارگیری این برند در رده سوم بازار شد .

تمرکز این شرکت اوایل روی تلویزیون های کوچک بود ولی در حال حاضر محصولاتی که تولید می کند همگام با فناوری روز دنیا پیش می رود.

از جمله نقاط قوت آن می توان به : کیفیت تصویر مناسب ، سرعت خوب پردازش و منو های راحت اشاره کرد.

از کدام مارک یا برند تلویزیون ایرانی بخریم؟

 

شهاب: این شرکت سابقه ای نزدیک 6 دهه دارد و از معتبر ترین و موفق ترین برند های در ایران است . با توجه به توانایی شما در پرداخت هزینه ، تلویزیون شهاب تفکیک رنگ و وضوح تصویر مناسبی را به شما ارائه می دهد.

 

از کدام مارک یا برند تلویزیون ایرانی بخریم؟

 

اسنوا :اسنوا ابتدا در سال 1384 شروع به فعالیت کرد و به گفته یکی از مسئولین این مجموعه حدود 50 درصد قطعات به کار رفته در این مجموعه ساخت ایران هستند.

از نقاط قوت تلویزیون های اسنوا می توان به کیفیت خوب تصویر و گذشته از آن به کیفیت عالی صدا و رسا بودن آن به دلیل استفاده از بلند گو های حرفه ای و قدرتمند اشاره کرد.

 

از کدام مارک یا برند تلویزیون ایرانی بخریم؟

سام الکترونیک گروه سام درواقع یکی از زیرمجموعه‌های شرکت سام سرویس است که کار مونتاژ محصولات شرکت سامسونگ را برعهده داشت ؛

حالا قرار است قطعات لازم برای تولید لوازم خانگی را بدون واسطه کره‌ای و مستقیما از شرکت تامین‌کننده چینی وارد کند.

این محصولات عموما با قیمیت مناسب خود عموما رضایت مشتری را جلب کرده اند اما در این بین نظرات منفی خریداران درباره کیفیت این تلویزون ها قابل مشاهده است.

 

راهنمای انتخاب و خرید تلویزیون مناسب :

 

1-در قدم اول مشخص کنید که می خواهید چه مقدار برای این تلویزیون هزینه کنید.

 

2-انتظار چه امکاناتی از تلویزیون دارید؟آیا استفاده از سیستم عامل اندروید و گشت و گذار اینترنتی برای شما اهمیت دارد یا تنها به دنبال یک نمایشگر برای پخش فیلم و تماشای کانال های مختلف هستید؟

 

3-با توجه به اندازه ی محل قرار گیری تلویزیون و سلیقه خودتون سایز مورد نظر رو انتخاب کنید.

 

در این مطلب سعی شد اطلاعاتی درباره برند یا مارک های مختلف تلویزیون ایرانی به شما داده شود ، البته ترتیب معرفی به معنای امتیاز و رتبه‌دهی یا برتری برند خاصی نیست. امیدواریم با خواندن این مقاله بتوانید خرید و انتخاب خوبی داشته باشید.