ویویدکس/اخبار و مقالات/محافظ تلویزیون ۳۲ اینچ سامسونگ

محافظ تلویزیون ۳۲ اینچ سامسونگ

محافظ تلویزیون ۳۲ اینچ سامسونگ ،یک محصول ساده ولی در عین حال کاربردی برای تلویزیون های شماست .جنس این محافظ ها از پلکسی های تایوانی است که در برابر ضربه بسیار مقاوم هستن .

 

محافظ صفحه تلویزیون 32 اینچ

یک محصول و چند قیمت :

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که هنگام خرید محافظ تلویزیون 32 اینچ سامسونگ با قیمت های مختلفی مواجه شده باشید که شما را دچار حس سردرگمی میکند.فاکتور های مهمی که در تعیین قیمت این محصول تاثیر گذار است به ترتیب عبارت است از کشور سازنده ورق های پلکسی که محافظ ها از آنها تولید می شود و ضخامت محافظ تلویزیون.

چرا کشور سازنده ورق پلکسی مهم است؟

احتمالا این سوال برای شما ایجاد شده باشد که چرا کشور سازنده ورق پلکسی مهم است ؟ دلیل اصلی این موضوع این است که ورق های پلکسی به دو روش اکسترود و کست ساخته می شوند که هر کدام به جای خود استفاده دارند .ورق های اکسترود ورق هایی هستند که بیشتر جنبه ی تابلو سازی و کارهایی که شفافیت در آنها اهمیتی ندارد مورد استفاده قرار می گیرد.که اکثر این ورق ها از ایران تا چین و تایوان و ... ساخته می شود.ولی ورق های کست ورق هایی هستند که درجه شفافیت آنها 99.99 درصد است و اکثرا در کشورهای تایوان و ژاپن ساخته می شود .این ورق ها به هیچ عنوان افت کیفیت پیدا نکرده و بعد از مدتی زرد و کدر نمی شود.

قیمت ورق های اکسترود (ورق های بازیافتی ) به مراتب پایین تر از ورق های کست است .پس محافظ های ساخته شده با این ورق ها هم قیمت پایین تری دارد.به طبع در این موارد کیفیت فدای قیمت می شود .

محافظ های ساخته شده در مجموعه ویویدکس همگی با ورق های کست بوده و درجه شفافیت های آن ها  %99.99 است .

ضخامت محافظ:

از لحاظ قیمتی محافظ های 2 میل و 2.5 میل با هم اختلاف قیمتی ندارد ولی از لحاظ ضربه پذیری محافظ های 2.5 میل استقامت بیشتری نصب به 2 میل دارد .

 

نتیجه گیری :

اگر قصد خرید محافظ تلویزیون 32 اینچ سامسونگ دارید باید چند نکته رو مد نظر داشته باشید :
1- محافظ تایوانی باشد یعنی روی پوسته محصول قید شده باشد ساخت تایوان

2- ضخامت محافظ 2 با 2.5 میل باشد .(ضخامت کمتر از 2 میل بسیار شکننده است )

3- ورق های پلکسی به هیچ عنوان ژله ای نیست .جدیدا این نوع ورق ها باب شده اند که ورق ها کاویلون هستند (همان ورق های بازیافتی بی کیفیت)

 

" هر گردی گردو نیست "