ویویدکس/اخبار و مقالات/بهترین براکت تولید شده در ایران

بهترین براکت تولید شده در ایران

 

نصب تلویزیون روی دیوار یا حتی سقف ، با استفاده از وسیله ای به نام براکت یا پایه تلویزیون انجام می شود . با استفاده از پایه تلویزیون یا براکت می توان هر تلویزیونی را از هر برند و سایزی رو دیوار یا سقف نصب نمود.

براکت های تولید شده به دو دسته دیواری و سقفی دسته بندی می شوند ، تولید براکت دیواری تلویزیون جهت نصب PLASMA, LED TV, LCD TV, SMART TV روی دیوار میباشد.

در ادامه به بررسی بهترین براکت تولید شده در ایران می پردازیم پس با ویویدکس همراه باشید .

 

بهترین براکت

معنی براکت چیست ؟

این واژه ( Bracket ) کاربرد های زیادی دارد . در کل به هر نوع از نگهدارنده که دو شی را به هم متصل کند ، براکت گفته می شود .

 

براکت دیواری چیست ؟

بیشترین کاربرد براکت ها برای نصب تلویزیون ها و مانیتور های تخت روی دیوار بوده است به همین دلیل واژه براکت دیواری بیشتر رایج شده است .

 

براکت دیواری ویویدکس چیست؟

پایه دیواری تلویزیون یا براکت دیواری عرضه شده توسط شرکت ویویدکس Vividex قابلیت نصب بر روی تمام تلویزیون های ال سی دی ، تلویزیون ال ای دی و حتی پلاسما های سامسونگ ، سونی ، ال جی و پاناسونیک و تی سی ال را دارا می باشند.

پایه تلویزیون یا براکت از جنس ورقه سرد آهن و یا ترکیبی از آهن ، آلومینیوم و قطعات پلاستیک سخت ساخته می شود و بر اساس کاربرد به 3 دسته تقسیم می شوند.

پایه تلویزیون ( براکت ) دیواری ثابت : با استفاده از این پایه های تلویزیون می توانید تلویزیون خود را به دیوار متصل کنید ولی بعد از اتصال ، تلویزیون هیچگونه حرکتی نخواهد داشت. قیمت این پایه تلویزیون از بقیه ی آن ها کمتر می باشد .

پایه تلوزیون ( براکت ) دیواری متحرک بالا و پایین : بعد از استفاده از این پایه و نصب تلویزیون روی دیوار ، می توانید  بر اساس فاصله ی چشم تا تلویزیون و ارتفاع نشیمنگاه از سطح زمین ، اقدام به تنظیم زاویه ی دید دلخواه خود کنید

 پایه تلویزیون ( براکت ) دیواری متحرک همه جهته : با استفاده از این مدل براکت می توانید در جهت های بالا و پایین ، چپ و راست ، چرخشی و عقب و جلو تلویزیون خود را تنظیم کنید .

 ( در واقع قابل تنظیم و حرکت در همه ی جهت ها می باشد )

بهترین براکت

بهترین براکت دیواری تولید شده در ایران

زیبایی یکی از ارکان اجتناب ناپذیر در محیط زندگی ماست و پایه دیواری تلویزیون ثابت به شما این امکان را می دهد که فضایی مورد استفاده ، جهت نصب تلویزیون بر روی دیوار بسیار زیباتر جلوه نماید.

علت این زیبایی چیزی نیست جز فاصله کم تلویزیون از دیوار ، در واقع هر روز با پیشرفت تکنولوژی تلویزیون ها باریک تر و سبک تر و همچنین با صفحات نمایشگر بزرگتری عرضه خواهند شد.

هر چه صفحه نمایشگر تلویزیون ها  باریک ترشوند ، تاثیر بسزایی در زیبایی محیط زندگی و یا محل کار را شما خواهند داشت .

خالق زیبایی محیط شما چیزی نیست جز پایه دیواری ثابت تلویزیون  ویویدکس ، این نوع پایه ها بعلت ساختار و طراحی مناسبی که دارند باعث خواهند شد که تلویزیون شما با کمترین فاصله از دیوار قرار گیرید.

از این رو پایه دیواری ثابت تلویزیون LED با فاصله بسیار کم  25 میلیمتر  از دیوار طراحی و همچنین پایه دیواری تلویزیون ال سی دی با فاصله  40 میلیمتر طراحی و عرضه گردیده است که نظر بسیاری از مشکل پسندان را به خود جلب نموده است .

 

بهترین براکت

جنس براکت دیواری ویویدکس

جنس استفاده شده در براکت دیواری از انواع  ورق های آهنی روغنی ( Cold Rolled Steel Sheet ) و یا در بعضی از قسمت ها جهت مقاوم سازی از ورق آهن سیاه (Hot Rolled Steel Sheet) استفاده می گردد .

با توجه به نوع مدل پایه تلویزیون و کاربرد های آن از ضخامت های 1 تا 5 میلیمتر متغیر می باشد و همین تغییرات ساختاری باعث خواهند شد قیمت پایه تلویزیون ها بسیار متفاوت از یک دیگر باشند.