ویویدکس/اخبار و مقالات/بهترین محافظ صفحه تلویزیون برای سایز ۵۵ اینچ

بهترین محافظ صفحه تلویزیون برای سایز ۵۵ اینچ

در مورد خرید محافظ صفحه تلویزیون موارد زیر را حتما در نظر بگیرید:

۱. حتما به سایز محافظ صفحه دقت کنید برخی افراد برای سود بیشتر به جای آنکه طول محافظ صفحه تلویزیون را طبق استاندارد ۱۲۳.۵ سانتیمتر در نظر بگیرند برای جلوگیری از پرت ورق اقدام به تولید محافظ صفحه با طول ۱۲۲ سانتیمتر میکنند که این امر سبب میگردد تا تمام طول قاب تلویزیون شما پوشش داده نشود، در نظر داشته باشید که طول استاندارد قاب تمام شرکت های معتبر تولید کننده تلویزیون در سطح جهان مانند سونی، سامسونگ، ال جی و نیز برندها و مارک های ایرانی نظیر ایکسویژن، تی سی ال، جی پلاس، و سام، همگی بین ۱۲۳ تا ۱۲۴ سانتیمتر متغییر است.

۲. شرکت سازنده داری شماره ثبت و نشانی مشخص باشد تا در آینده ضمانت محصول را تایید کند.

ویویدکس

۳. از ورق تایوانی روکش کاغذی تهیه شده باشد که نام شرکت تایوانی در همه سطح محافظ صفحه نقش بسته باشد.

سش

۴. خم بالای محافظ صفحه تلویزیون همانطور که در کشور های آمریکا و انگلیس نیز در حال تولید هست میبایست یک دست باشد. گاها برخی تولید کنندگان برای آنکه حداثر استفاده را از ورق های پلگسی کلاس ببرند و برای سود بیشتر اقدام به تولید محافظ صفحه هایی میکنند که خم ناقص و تکه تکه دارند.

3 بعدی واتر مارک شده
و وقتی علت را جویا میشوید با بهانه های واهی نظیر جمع شدن بخار پشت محافظ صفحه!!!! و یا مناسب بودن برای هر دو تلویزیون تخت و منحنی رو به روی میشوید. ولی در نهایت این مدل تولید محافظ صفحه باعث ایجاد موج در تصویر و شکنندگی میشود.

۵. اخیرا دیده شده برخی افراد سود جو با اتکا بر عدم آشنایی مصرف کنندگان خانگی اقدام به تولید محافظ صفحه تلویزیون با ورق های پلاستیکی غیر استاندارد کرده اند و آن را با عنوان محافظ نشکن روانه بازار کرده اند. که با این کار هم همکاران خود و هم مشتریان خانگی را با مشکلاتی نظیر شکایت و نارضایتی مواجه کرده اند.

خرید محافظ صفحه :