ویویدکس/اخبار و مقالات/بهترین مارک محافظه صفحه تلویزیون در ایران

بهترین مارک محافظه صفحه تلویزیون در ایران

شرکت ویدا تولید هرمیس (ویویدکس) به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده محافظ صفحه تلویزیون در ایران ، بهترین و با کیفیت ترین مارک محافظ صفحه تلویزیون های ال ای دی تولید شده در ایران را با استفاده از ورق های پلکسی گلس کست تایوانی با برند سامیپکس (بهترین ورق تولید شده در آسیا) تولید و روانه بازار های ایران و خاورمیانه می کند.
محصولات این شرکت تمام مارک های موجود در بازار نظیر مارک سامسونگ، مارک ال جی، مارک جی پلاس، مارک سونی و سایر مارک ها و برند ها را شامل می شود.

برای تشخیص کیفیت و مرغوبیت محصول هر شرکت نیاز است تا مزایا و برتری محصول مورد نظر را با سایر تولید کنندگان مورد قیاس قرار دهیم.

در این مطلب قصد داریم تا شما را با این مشخصات آشنا نماییم:
۱. شرکت تولید کننده، داری شماره ثبت باشد تا در صورت نیاز به گارانتی و پشتیبانی داری الزام قانونی باشد.

بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون
۲. محافظ صفحه حتما لبه خم یکدست داشته باشد، در صورتی لبه خم بالای محافظ صفحه تلویزیون تکه تکه خم شده باشد باعث انتقال مستقیم ضربه به پنل تلویزیون میگردد. همچنین خم های غیر استاندارد و تکه تکه باعث ایجاد موج در تصویر میشود و در نهایت کیفیت تصویر تلویزیون شما افت میکند.

10

۳. از ورق های پلکسی کست با نام شرکت سازنده ساخته شده باشد، روی روکش کاغذی محافظ صفحه تلویزیون حتما باید نام شرکت سازنده درج شده باشد. درصورتی که روکش کاغذی بی نام نشان و ساده باشد ورق مورد نظر کیفیت مطلوب را ندارد و از مواد بازیافتی و یا پلاستیک در تولید آن استفاده شده که به مرور زمان موجب زرد شدن آن میگردد

بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون
۴. روکش نایلون نباشد، روکش محافظ حتما باید از کاغذ باشد، روکش نایلونی مخصوص ورق های پلاستیکی است.

بدون نام
۵. در بسته بندی و با ضمانت عدم تغییر رنگ ارائه شود.

خرید بهترین مارک محافظ صفحه در ایران