ویویدکس/اخبار و مقالات/از کجا بفهمیم محافظ صفحه اصلی است ؟

از کجا بفهمیم محافظ صفحه اصلی است ؟

 
یکی از اولین سوالاتی که مشتریان برای خرید محافظ صفحه تلویزیون می پرسند این است که ، به چه صورت میشود فهمید که محافظ صفحه که خریداری کرده ایم اصلی است.

۱. حتما از فروشنده نام شرکت و کشور تولید کننده ورق را بپرسید

۲. روی هر دو طرف محافظ صفحه تلویزیون روکش کاغذی وجود دارد که نام شرکت سازنده در تمام سطح آن نقش بسته است.

sump
۳. روکش کاغذی اگر بدون نام باشد از متریال بازیافتی یا ورق های پلاستیکی است نه پلکسی، این ورق ها پس از مدتی تغییر رنگ می دهند.

۴. روکش نایلونی نباشد، تمام ورق های روکش نایلون از جنس پلاستیک میباشند که پس از مدتی زرد می شوند.
۵. خم بالا محافظ صفحه باید یک دست و کامل باشد مانند شکل زیر
اگر مانند شکل زیر تکه تکه خم بخورد باعث ایجاد موج در تصویر می گردد، برخی برای صرفه جویی در ورق پلکسی گلاس، محافظ صفحه تلویزیون را به صورت غیر استاندارد با خم های ده سانتیمتری تولید میکنند که باعث اوجاج در تصویر میگردد.

خم یک تیکه
۶. سایز محافظ صفحه باید متناسب با تلویزیون شما باشد و تمام قاب آن را پوشش دهد.

3 بعدی واتر مارک شده  
۷. روی لیبل برند ورق محافظ صفحه حتما باید عبارت CAST درج شده باشد این عبارت بدان معناست که پلکسی گلاس محافظ صفحه از ورق هایی با مواد اصلی تولید شده، در غیر این صورت از ورق های پلکسی اکسترود (فرق ورق پلکسی کست و اکسترود) تهیه شده که به مرور زمان تغییر رنگ می دهند.

sump

۸. محافظ صفحه تلویزیون را از شرکت های معتبر دارای شماره ثبت تهیه نمایید که دارای خدمات پس از فروش باشند و ضمانت محصول را تایید کنند.

شرکتهای ثبت شده
ویویدکس به عنوان پایه گذار تولید محافظ صفحه تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی، بهترین و باکیفیت ترین محافظ صفحه تلویزیون را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

کافیست با شماره 02122112001 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق سایت به نشانی vividex.ir ثبت سفارش نمایید. همچنین میتوانید مدل و سایز تلویزیون خود را به شماره 09302112001 واتس اپ یا پیامک نمایید تا در اسرع وقت به صورت رایگان درب منزل دریافت کنید

خرید محافظ صفحه نمایش