ویویدکس/اخبار و مقالات/محافظ صفحه نمایش برای تلویزیون ال جی

محافظ صفحه نمایش برای تلویزیون ال جی

 

با پیشرفت  جامعه و راحتی بیشتر به  امکانات  برای زندگی بهتر  تولید کنندگان تلویزیون های ال جی  با توجه به نیاز مصرف کنندگان  به فکر تولید  تلویزیون های زیبا وخلاقانه  که به راحتی  با دکور خانه  شما سازگار میشود  اقدام نمودند.

از آنجایی که خرید  تلویزیون  موضوع مهمی  در خرید های خانگی میباشد، یکی  از تلویزیون ها که  طی چند سال  اخیر  گستردگی وتنوع بسیاری درایران داشته برند ال جی میباشد.

این برند توانسته  در بازار الکترونیک جواب گوی سلایق مختلف باشد .

میز

1چرا از تلویزیون های ال جی استقبال زیاد میشود؟

ازمهمترین  پارامترها  هنگام  خرید انواع تلویزیون  ال جی ،قیمت ، کیفیت تصویر  وامکانات هوشمند    میباشد گزینه های متفاوت دیگری مانند  استفاده از پنل های OLED وLED وLed  و همچنین  کیفیت نمایشگر به صورت K4 و یاFULL  HD   و میزان refresh   ونوسازی تصاویر ،مواردی هستند که طبق علاقه وکاربرد برای اشخاص مختلف دارای اهمیت ودر نهایت  استفاده قرار میگیرد.

مدل55CV تلویزیون ال جی یک گام به جلو برداشته  وبا پایه ای  مدرن  یک صفحه بسیار نازک را روی خود سوار کرده است .

در حال حاضر ال جی مدل LG LA8600 یکی از خوش قاب ترین مدل های ال جی می باشد از دیگر مزایای  تلویزیون ها ی ال جی رنگ مشکی وخالص میباشد  که تصاویری که پخش میشود درآن بسیار جذاب تر وگیرا تر است. وتصاویر در انواع مدل های تلویزیون ال جی  بسیار زنده وطبیعی  نشان داده میشود و آن هم به دلیل نور زمینه میباشد ؛تلویزیون های ال سی دی نور را به وسیله لامپ های فلورسنت  می تابند  اما در تلویزیون های ال ای دی  به خاطر لامپ های ال ای دی پشت تلویزیون می باشد.

2 چرا محافظ صفحه  تلویزیون ضرروری است؟

به دلیل قیمت بالای تلویزیون ها وظرافت صفحه نمایش ؛ احتمال افتادن وبرخورد شی به صفحه تلویزیون  بسیار بالا می باشد ؛ به دلیل حساس بودن صفحه تلویزیون ها اگر ضربه ای در حد یک نقطه هم وارد شود به مرور زمان  تمام پیکسل های رنگی صفحه را در بر گرفته و عملا تلویزیون دیگر هیچ  کاربردی ندارد  از این رو برخی دیگر از تولید کنندگان را  به این فکر  واداشت  که محافظی  برای  صفحه مانیتور تلویزیون  تولید کرده که نه تنها مراقبت از صفحه تلویزیون کرده بلکه در کیفیت تصویر هم خللی ایجاد نکند؛

10

3 اولین تولید کننده محافظ صفحه نمایش تلویزیون ال جی درایران چه شرکتی می باشد؟

 

به همین خاطر  شرکت ویدا تولید هرمیس با در نظر گرفتن  نیاز مصرف کنندگان  بعداز تحقیق و بررسی  توسط کارشناسان زبده برا آن آمد تا برای اولین بار در ایران  صفحه محافظی با ورق های از بهترین کیفیت  و شفافیت بالا  که از کشور تایوان تهیه  نموده ، و درسایز ها و اندازه های دلخواه  با ضخامت 2  میل و  2.5 میل  تهیه کند. که نه تنها  صفحه نمایش را زرد وکدر نشان نمیدهد بلکه   تغییری در کیفیت  تصویر  ایجاد نمیکند و مهمتر اینکه با اطمینان از آسیب نرسیدن به صفحه  نمایشگر را تضمین نموده .

لوگو جدید

 

 


خرید محافظ صفحه نمایش تلویزیون ال جی :