آیپد 6 مینی

شرکت اپل یک تولیدکننده بزرگ در صنعت فناوری بوده که به تولید هرگونه گجت دیجیتالی می پردازد. از جمله باید به تبلت اشاره کرد. در چند سال گذشته این کمپانی موفق شد با تولید تبلت آیپد مینی، آیپد پرو و ایر به عنوان برند برتر تولیدکننده تبلت به حساب بیاید.
در سال ۲۰۱۹ کوپرتینویی ها تصمیم گرفتند تبلت آیپد مینی ۵ را روانه بازار کنند. مدلی که نسبت به نسل پیشین طراحی نسبتا بهبودیافته پیدا کرده بود و از مشخصات کلیدی بهتری بهره می برد. حال شایعات اخیر آشکار ساختند که اپل به دنبال معرفی نسل بعدی آیپد مینی با نام آیپد مینی ۶ است.

آیپد 6 مینی

در این مطلب بیشتر از آیپد مینی ۶ خواهیم گفت تا آشنایی نسبی پیدا کنید:
اپل همیشه سعی داشته با عرضه تبلت های باکیفیت نظر علاقمندان به این رایانه لوحی را جلب کند. در حال حاضر آیپد پرو محبوب ترین نوع تبلت است اما مدل های دیگر هم توسط این شرکت به تولید می رسد که باید آنها را با قیمت مناسب تر و ویژگی های ایده آل به حساب آورد.
یکی از موارد جالبی که باید برای نسل بعدی آیپد مینی انتظار داشت، تغییر سایز نمایشگر و ابعاد این تبلت است. ما انتظار داریم اپل با افزایش سایز صفحه نمایش تجربه کاربری بهتری رقم زند. گذشته از آن این نمایشگر به جدیدترین فناوری صفحه نمایش مجهز خواهد شد تا افراد در آیپد مینی به عنوان اقتصادی ترین تبلت اپل، به عنوان یک مدل سطح بالا تجربه داشته باشند.
اپل همیشه سعی داشته محصولات باکیفیت و قابل توجه را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. در این بین پیش بینی شده آیپد مینی ۶ نیز چنین باشد.
آیپد مینی ۶ دارای نمایشگر Mini LED

آیپد 6 مینی

مدتهاست که شایعه می شود اپل در سال ۲۰۲۱ تبلت و لپ تاپ با نمایشگر مینی LED راهی بازار می کند. از این رو انتظار داریم نسل بعدی تبلت آیپد مینی که به عنوان IPad Mini 6 شناخته شده، از پنل Mini LED بهره گرفته و این نوع نمایشگر عمر باتری کمتر و کیفیت تصویر بهتری ارائه می دهد.

اگر اپل در این تبلت چنین صفحه نمایشی را به کار گیرد، قطعا تغییر قابل توجهی نسبت به نسل پیشین است. مدتهاست که شایعه می‌شود اپل در نظر دارد از نمایشگر مینی LED در محصولات آینده استفاده کند.
در این میان شرکت کوپرتینویی قصد داشته برای نسل بعدی آیپد مینی از چنین پنل صفحه نمایشی استفاده کند. مزایایی که در این نوع پنل‌ها وجود دارد، به مراتب بیش از پنل های معمولی نسل فعلی است.
همچنین کیفیت تصویر بهتر در کنار تجربه کاربری لذت بخش تری همراه با تبلت آیپد مینی ۶ می توان داشت. البته دقیقا تایید نشد که قرار است چنین پنلی به کار گرفته شود و باید منتظر ماند تا در موعد مقرر اپل با معرفی تبلت کوچک و جدید خود به شایعات پایان دهد.
سایر ویژگی های آیپد مینی ۶
این تبلت نسل جدید و نسبتا کوچک اپل از همان پردازنده نسل قبلی iPad و iPad Air استفاده خواهد کرد و همچنان یک گزینه قوی محسوب می شود.

آیپد 6 مینی

در سال ۲۰۱۹ اپل پشتیبانی قلم اپل پنسل را به آیپد مینی ۵ افزود و در این بین آیپد مینی ۶ نیز با چنین ویژگی عرضه خواهد شد. همچنین انتظار داریم کاور تایپ جداگانه ای هم برای این مدل راهی بازار شود.

آیپد مینی ۶ به جای پورت USB-C سری آیپد پرو، همچنان از لایتینگ بهره خواهد برد.