ویویدکس/اخبار و مقالات/محافظ صفحه تلویزیون 32 اینچ

محافظ صفحه تلویزیون 32 اینچ:

 

با به روز شدن تکنولوژی و تمایل  به تماشای تصاویری با کیفیت و وضوح بیشتر، تلویزیون های جدید از نظر وزن بسیار سبک تر و از نظر ابعاد درسایز های بزرگتری  تولید شدند. از آنجایی که تمایل به تماشا با تلویزیون های بزرگتر برای همه بسیار جذاب و لذت بخش تر میباشد ،لذا تلویزیون های 32 اینچ نسبت به بقیه تلویزیون های بزرگتر کاربردی بیشتر داشته ؛ اینکه جابه جای این تلویزیون ها بسیار راحتر میباشد و سایز این تلویزیون ها  کوچک تر ازبقیه  تلویزیون ها میباشد  فضای کمتری را گرفته  .

چگونه  بتوانیم سایز تلویزیون 32 اینچ را تشخیص بدهیم؟

برای اندازه گیری و تشخیص سایزتلویزیون های  32 اینچ در تمامی مارک های موجود در بازار، به این صورت میباشد که از گوشه داخلی پایین صفحه به صورت مورب به  سمت مخالف صفحه  روبروی هم  به سمت بالا  متر را گرفته و اندازه گیری میشود؛  به این ترتیب اندازه واقعی صفحه تلویزیون به دست می آید، مثلا قطر تلویزیون های 32 اینچ 81.3 سانتیمتر  میباشد. و همچنین دارای عرض 27.9 اینچ  و 70.8 سانتیمتر و ارتفاع 15.7 اینچ و 39.8  سانتیمتر  میباشد .به این صورت میتوانیم اندازه واقعی تلویزیون را به دست آورده و تلویزیون مورد نظر خود را متناسب با محیطی که لازم دارید تهیه نماید.

محافظ 32

 

چرا محافظ صفحه تلویزیون  برای تلویزیون های 32 اینچ لازم است ؟

با توجه به ظرافت صفحه تلویزیون های 32 اینچ و مهمتر اینکه صفحه نمایش تلویزیون ها جز گارانتی محسوب نمیشوند و اگر ضربه یا آبی وارد صفحه نمایش شود عملا دیگر تلویزیون فایده ای نداشته و باید به فکر خرید تلویزیون جدیدتر بوده.

32

اولین تولید کننده صفحه محافظ تلویزیون درایران !

جالب است بدانید ! شرکت ویدا تولید هرمیس (ویویدکس) اولین تولید کننده صفحه محافظ درایران میباشد، و بااستفاده از مشاوران زبده و تحقیق و بررسی سعی در تولید صفحه محافظی برای تلویزیون های 32 اینچ و غیره نموده .

 

لوگو جدید

از آنجای که هدف از تولید صفحه محافظ تلویزیون مقاومت در مقابل ضربه واردشدن به صفحه تلویزیون بوده بلکه  با توجه به باریکی وحساس بودن تلویزیون های 32 اینچ باید به نسبت صفحه محافظی که برروی صفحه قرار میگیرد سبک باشد تا فشاری بر روی صفحه ایجاد نکرده ، ازاین رو شرکت ویدا تولید هرمیس اقدام به خرید ورق های پلکسی از کشور تایوان نموده که نه تنها شفافیت فوق العاده بالای دارد بلکه بسیار مقاوم دربرابر  ضربه وارد شدن از طرف کودکان و یا برخورد شی ناگهانی را داشته و مهتر اینکه بسیار سبک بوده و آنچه که باعث شده ورق های پلکسی این شرکت دارای امتیاز بالا نسبت به بقیه تولیدات  قرار بگیرد  این بوده که به هیچ عنوان  ورق های پلکسی  ویویدکس زرد و کدر نشده و هیچ تغییری در کیفیت تصویر تلویزیون شما ایجاد نکرده .

کست

برای نصب  صفحه محافظ های ویویدکس برروی تلویزیون های 32 اینچ ، چون امکان استفاده از چسب برای نگه داشتن صفحه محافظ برروی تلویزیون نمیباشد! و جای چسب بر روی تلویزیون باقی میماند ، و امکان دسترسی  به  صفحه  تلویزیون برای تمیز کردن وجود ندارد، شرکت ویویدکس با تولید بندهای که از پشت تلویزیون  نصب میشود نه تنها باعث زیباتر نشان داده شدن تصویر میشود بلکه صفحه محافظ به صورت فیکس و محکم بر پشت تلویزیون قرار میگیرد .